3132-14-1-0100-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-14-1-0100-002-1-TS-ND
1175-3132-14-1-0100-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-14-1-0100-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 14AWG WHT FOOT
Szczegółowy opis
14 AWG Podłączenie Przewód 41/0,0213" Białe 300V 100,0' (30,5m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,118" (3,00mm)
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Napięcie
300V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C