1672-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN342R-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-24-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Czerwone 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
11/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 8
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 100'
W magazynie: 3
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG RED
W magazynie: 3880
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'