1672-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN342R-500-ND
1175-1672-24-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-24-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 880 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
W magazynie: 3500
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'