1672-24-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN344N-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-24-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Brązowe 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
W magazynie: 10
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BRN 50'