1672-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN362R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
21/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 20
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG RED
W magazynie: 3490
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'