1672-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN362R-500-ND
1175-1672-20-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
21/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 490 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLK
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW
W magazynie: 1855
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 500'
HOOK-UP STRND 20AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'