1672-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN362R-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
21/0,0071"
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 9
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG RED
W magazynie: 3490
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'