1672-18-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN370W-500-ND
1175-1672-18-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-18-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,122" (3,10mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'