1672-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN371Y-500-ND
1175-1672-18-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,122" (3,10mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0 Stopy
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
W magazynie: 1500
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'