1672-18-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN370W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-18-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Białe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,122" (3,10mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 14
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 17
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 5
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
W magazynie: 1500
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'