1569-24-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN520Y-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-24-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
11/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 11 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
W magazynie: 26
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
W magazynie: 23
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
W magazynie: 33
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
W magazynie: 30
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG YELL FOOT
W magazynie: 500
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'