1569-24-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN518B-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-24-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Czarne 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 25
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
W magazynie: 23
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
W magazynie: 33
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
W magazynie: 30
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
HOOK-UP STRND 24AWG BLK FOOT
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'