1569-24-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN520Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-24-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 11/0,0063" Żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,055" (1,40mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
11/0,0063"
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
W magazynie: 15
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 100'
Cena jednostkowa:
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG YELL FOOT
W magazynie: 500
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'