1569-22-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN530Y-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Żółte 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
17/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
W magazynie: 19
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 31
HOOK-UP STRND 22AWG YEL FOOT
W magazynie: 494
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'