1569-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN548B-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czarne 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
34/0,0071"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 54
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
W magazynie: 6451
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
W magazynie: 22
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
W magazynie: 17
HOOK-UP STRND 18AWG BRN
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
W magazynie: 295
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'