1569-18-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN554G-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-18-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 29
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
W magazynie: 54
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
W magazynie: 6451
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
W magazynie: 22
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 500'
W magazynie: 17
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 18AWG GRN FOOT
W magazynie: 400
HOOK-UP STRND 18AWG 300V GRN 50'