1430-26-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN475G-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Zielone 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 26AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 2
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG GREEN
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 25'