1332-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN111B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Czarne 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
W magazynie: 25
HOOK-UP STRND 22AWG BLK FOOT
W magazynie: 965
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'