1332-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN111B-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Czarne 300V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 25
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BRN
HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG BLK FOOT
W magazynie: 965
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'