Produkt 1332-22-1-0500-002-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0063" Białe 300V 25,00' (7,62m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1332-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN111W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Średnica płaszcza (izolacji)
0,057" (1,45mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1332-22-1-0500-002-1-SCNC Tech01175-1332-22-1-0500-002-1-S-ND0,99874 złMFR Recommended
1332-22-1-0500-002-1-SCNC Tech01175-1332-22-1-0500-002-1-S-DS-ND3,30000 złMFR Recommended
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey. Wyświetl Zamienniki.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 4
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'