Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 7
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 615
Arkusz danych
18 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0094" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1332-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-18-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG RED FEET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-80°C - 200°C