1332-18-1-0500-004-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1332-18-1-0500-004-1-S-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-18-1-0500-004-1-S
Opis
UL1332, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0094" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C