1332-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-18-1-0500-003-1-TS-ND
1175-1332-18-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YEL FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0094" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C