1330-24-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN115L-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-24-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0047" Niebieskie 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C