Ilustracja dla 1330-24-1-0500-005-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-24-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1330-24-1-0500-005-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-24-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE FOOT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0047" Niebieskie 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Nieaktualne
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C