1330-24-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1330-24-1-0500-006-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-24-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0047" Brązowe 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,065" (1,65mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C