1015-18-1-2000-004-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-1015-18-1-2000-004-1-TD-ND
1175-1015-18-1-2000-004-1-TD-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1015-18-1-2000-004-1-TD
Opis
WIRE 18AWG RED SOLID FEET
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód Drut Czerwone 600V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,104" (2,64mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C