1015-18-1-2000-002-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-1015-18-1-2000-002-1-TD-ND
1175-1015-18-1-2000-002-1-TD-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1015-18-1-2000-002-1-TD
Opis
WIRE
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód Drut Białe 600V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,104" (2,64mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C