1015-18-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-1015-18-1-2000-001-1-TD-ND
1175-1015-18-1-2000-001-1-TD-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1015-18-1-2000-001-1-TD
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 600V 2000,0' (609,6m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,104" (2,64mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
2000,0' (609,6m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C