10064-34-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN570B-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-34-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
34 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0024" Czarne 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0024"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHITE
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 34AWG 30V RED 500'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLU 500'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YELLOW
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GREEN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 25'