10064-34-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN570B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-34-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
34 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0024" Czarne 30V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0024"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 34AWG 30V WHT 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 34AWG 30V YEL 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 34AWG 30V RED 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLU 100'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V GRN 100'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLACK
W magazynie: 7500
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 34AWG 30V BLK 25'