10064-34-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-34-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-34-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-34-1-0500-006-1-TS
Opis
HK-UP STD 34AWG 30V BRN FEET
Szczegółowy opis
34 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0024" Brązowe 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C