10064-32-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN564B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-32-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Czarne 30V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Aktywny
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0031"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 23
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 25'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 25'
W magazynie: 10
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 100'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK FOOT
W magazynie: 997
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 50'