Ilustracja dla 10064-32-1-0500-001-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10064-32-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-32-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-32-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Czarne 30V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0031"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 997 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 25'
W magazynie: 23
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 100'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 50'