10064-32-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN564B-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-32-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Czarne 30V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Splot żyły
7/0,0031"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 9
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 50'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 50'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 50'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 50'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 25'
W magazynie: 23
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 100'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK FOOT