HC-49/U-S12000000ABJB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
12 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 80 Ohms HC-49/US
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HC-49/U-S12000000ABJB
Numer produktu DigiKey
300-6027-ND
Producent
Numer produktu producenta
HC-49/U-S12000000ABJB
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,183" (11,50mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm