RD10RA10RVBT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 180
Ilustracja dla RD10RA10RVBT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10RA10RVBT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA10RVBT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA10RVBT
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi
Producent
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Zmywalne
Tak
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)