RD10AA10RVAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
CIT Relay and Switch
W magazynie: 180
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ilustracja dla RD10AA10RVAT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA10RVAT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA10RVAT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA10RVAT
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Długość
0,394" (10,00mm)