RD10RA10RVAT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA10RVAT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA10RVAT
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Długość
0,394" (10,00mm)