NC2SW.020 0.3OZ
Numer produktu DigiKey
315-NC2SW.0200.3OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
NC2SW.020 0.3OZ
Opis
SOLDER WIRE MINI POCKET PACK 60/
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia Lutowie przewodu Sn60Pb40 (60/40) 24 AWG, 25 AWG Tubka, 0,3oz (8,51g)
Kategoria
Temperatura topnienia
361 - 370°F (183 - 188°C)
Producent
Chip Quik Inc.
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
24 AWG, 25 AWG
Status części
Aktywny
Proces
Doprowadzone
Typ
Lutowie przewodu
Forma
Tubka, 0,3oz (8,51g)
Skład
Sn60Pb40 (60/40)
Bazowy numer produktu
Średnica
0,020" (0,51mm)