NC2SW.031 0.5OZ | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 315-NC2SW.0310.5OZ-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | NC2SW.031 0.5OZ |
Opis | SOLDER WIRE MINI POCKET PACK 60/ |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 4 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia Lutowie przewodu Sn60Pb40 (60/40) 20 AWG, 21 AWG Tubka, 0,50oz (14,17g) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura topnienia 361 - 370°F (183 - 188°C) |
Producent Chip Quik Inc. | Typ topnika Nie wymaga czyszczenia |
Opakowanie Zbiorcze | Przekrój przewodu 20 AWG, 21 AWG |
Status części Aktywny | Proces Doprowadzone |
Typ Lutowie przewodu | Forma Tubka, 0,50oz (14,17g) |
Skład Sn60Pb40 (60/40) | Bazowy numer produktu |
Średnica 0,031" (0,79mm) |