NC2SWLF.020 0.3OZ
Numer produktu DigiKey
315-NC2SWLF.0200.3OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
NC2SWLF.020 0.3OZ
Opis
LF SOLDER WIRE MINI POCKET PACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie wymaga czyszczenia Lutowie przewodu Sn99.3Cu0.7 (99,3/0,7) 24 AWG, 25 AWG Tubka, 0,3oz (8,51g)
Kategoria
Średnica
0,020" (0,51mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
441°F (227°C)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
24 AWG, 25 AWG