HHXC350GRA680MF80G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HHXC350GRA680MF80G |
Opis | CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 68 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 35mOhm 4000h przy 125°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent Chemi-Con | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Funkcje Antywibracyjne |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 140 mA @ 120 Hz |
Typ Hybrydowy | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 1.4 A @ 100 kHz |
Pojemność 68 µF | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 35mOhm | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Trwałość przy temperaturze 4000h przy 125°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |