EKY-100ETD102MJ16S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 1 969
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 480
W magazynie: 157
Bezpośrednie
Rubycon
Panasonic Industry
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
W magazynie: 1
W magazynie: 77
W magazynie: 622
1000 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKY-100ETD102MJ16S
Numer produktu DigiKey
565-EKY-100ETD102MJ16STB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKY-100ETD102MJ16S
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
726 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.21 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
60 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C