EKZH160ELL102MJ16S
Numer produktu DigiKey
565-EKZH160ELL102MJ16S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZH160ELL102MJ16S
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKZH160ELL102MJ16S Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
990 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.65 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
32 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C