10YXH1000MEFCT810X16 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 5 198
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 507
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 500
Würth Elektronik
W magazynie: 489
Würth Elektronik
W magazynie: 481
1000 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10YXH1000MEFCT810X16
Numer produktu DigiKey
1189-10YXH1000MEFCT810X16CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-10YXH1000MEFCT810X16TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
10YXH1000MEFCT810X16
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
10YXH1000MEFCT810X16 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
726 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.21 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
60 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C