CT31P-30W520-1
Numer produktu DigiKey
2603-CT31P-30W520-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT31P-30W520-1
Opis
BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Piezoelektryczne 18 V 10mA 5,2kHz 120dB przy 18V, 10cm Montaż panelowy, kołnierz Odprowadzenia przewodów ze złączem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT31P-30W520-1 Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Challenge Electronics
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
120dB przy 18V, 10cm
Opakowanie
Taca
Prąd - zasilania
10mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Typ mocowania
Montaż panelowy, kołnierz
Napięcie - znamionowe
18 V
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów ze złączem
Zakres napięć
1 - 30V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,244" (31,60mm)
Częstotliwość
5,2kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)