CT30P-30T260-1X
Numer produktu DigiKey
2603-CT30P-30T260-1X-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT30P-30T260-1X
Opis
BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Piezoelektryczne 12 V 10mA 2,6kHz 103dB przy 12V, 10cm Otwór przelotowy Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT30P-30T260-1X Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Challenge Electronics
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
103dB przy 12V, 10cm
Opakowanie
Taca
Prąd - zasilania
10mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
12 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zakres napięć
1 - 30V
Zakończenie
Wtyki PC
Częstotliwość
2,6kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Technologia
Piezoelektryczne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)