CT43P-35W300-1
Numer produktu DigiKey
2603-CT43P-35W300-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT43P-35W300-1
Opis
BUZZER PIEZO 30V 43MM WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Piezoelektryczne 30 V 8mA 3kHz 110dB przy 30V, 30cm Odprowadzenie przewodu Odprowadzenia przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT43P-35W300-1 Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Challenge Electronics
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
110dB przy 30V, 30cm
Opakowanie
Taca
Prąd - zasilania
8mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Typ mocowania
Odprowadzenie przewodu
Napięcie - znamionowe
30 V
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Zakres napięć
1 - 35V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,693" (43,00mm)
Częstotliwość
3kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)