PTMIE156BT100
Numer produktu DigiKey
4713-PTMIE156BT100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-PTMIE156BT100CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-PTMIE156BT100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTMIE156BT100
Opis
PTANT 20% 25V 15UF B LSR 100
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
15 µF
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
25 V